Raspored vježbanja po Gradskim četvrtima 2018.

SPORT ZA SVE U MS

Programi se provode u prostorijama Mjesnih samouprava Gradskih četvrti. Na Vama je samo izabrati najbliže mjesto za vježbanje i priključiti se našim stručnim i uvijek nasmiješenim voditeljicama i voditeljima.

contentmap_module
Gradska četvrt Mjesna samouprava Umirovljenici Mladež i srednja dob Voditelji
BREZOVICA

BREZOVICA

Brezovička cesta 100

UTORAK
   17:00-18:00
PETAK
   17:00-18:00
UTORAK
   18:00-19:00
PETAK
   18:00-19:00
Domagoj Mesarov
ČRNOMEREC BARTOL KAŠIĆ
Selska cesta 3
UTORAK
   11:00-12:00
   12:00-13:00
ČETVRTAK
   11:00-12:00
   12:00-13:00
UTORAK
   19:00-20:00
   20:00-21:00
ČETVRTAK
   19:00-20:00
   20:00-21:00

Boris Jerneić

Ivan Krauze

DONJA DUBRAVA TRNAVA
Resnički put 1a
SRIJEDA
    08:00-09:00
    09.00-10:00
PETAK
    08:00-09:00
    09:00-10:00
PONEDJELJAK
    18:30-19:30
PETAK
    18:00-19:00
Ludvig Leutar
trenutno nema popodne
DONJI GRAD CVJETNI TRG
Miškecov prolaz 3/1
PONEDJELJAK
   09:00-10:00
SRIJEDA
   17:30-18:30
PONEDJELJAK
   17:00-18:00
ČETVRTAK
   17:00-18:00
Zvonimira Biondić
GORNJA DUBRAVA GORNJA DUBRAVA
Dravska 4
UTORAK
    18:00-19:00
ČETVRTAK
    18:00-19:00
UTORAK
   19:00-20:00
ČETVRTAK
   19:00-20:00
Irena Franjković
GORNJA DUBRAVA ČUČERJE
Trg sv. Marije Čučerjske
UTORAK
   18:00-19:00
ČETVRTAK
   18:00-19:00
UTORAK
   19:00-20:00
ČETVRTAK
   19:00-20:00
Hrvoje Pajtak
GORNJA DUBRAVA KLAKA
Zdenka Škrebla 3
PONEDJELJAK
    09:00-10:00
ČETVRTAK
    09:00-10:00
  Irena Franjković
GORNJA DUBRAVA OPOROVEC
Oporovečki vinogradi 20
PONEDJELJAK
   19:00-20:00
SRIJEDA
   19:00-20:00
PONEDJELJAK
    20:00-21:000
SRIJEDA
    20:00-21:00
Damir Grgić
GORNJA DUBRAVA TRNOVČICA
Trnovčica 2a
UTORAK
   16:00-17:00
PETAK
   16:00-17:00
UTORAK
   17:00-18:00
PETAK
   18:00-18:00

Lea Biloglav

Ivan Lukanović

GORNJI GRAD MEDVEŠČAK AUGUST CESAREC
Tkalčićeva 33
PONEDJELJAK
    09:00-10:00
ČETVRTAK
    09:00-10:00
PONEDJELJAK
   10:00-11:00
ČETVRTAK
   10:00-11:00

Boris Jerneić

Borislava Pavičić
 

GORNJI GRAD MEDVEŠČAK

NOVA VES 

Nova Ves 36

UTORAK 

   09:00-10:45

ČETVRTAK

   09:00-10:45

PETAK

  9:00-9:45

Anita Arnautović
MAKSIMIR DOBRI DOL
Dobri dol 49
PONEDJELJAK
   11:00-12:00
SRIJEDA
   11:00-12:00
UTORAK
   18:00-19:00
ČETVRTAK
     18:00-19:00

Ludvig Leutar

Pavica Zelić
 

MAKSIMIR BUKOVAC
Mogilska cesta 50
UTORAK
    16:00-17:00
ČETVRTAK
    16:00-17:00
UTORAK
   17:00-18:00
ČETVRTAK
   17:00-18:00
Sonja Biondić
MAKSIMIR DOTRŠČINA II
II.Jazbinski odvojak 6
PONEDJELJAK
   18:00-19:00
SRIJEDA
   18:00-19:00
  Pavica Zelić
NOVI ZAGREB ISTOK BUZIN
Buzinska cesta 20
UTORAK
   19:15-20:15
ČETVRTAK
   19:15-20:15
DUGAVE - Ul. Sv. Mateja 93
UTORAK
   15:45-16:45
ČETVRTAK
   15:45-16:45

Ivan Lukanović

Jozo Matišić

NOVI ZAGREB ISTOK SLOBOŠTINA
Varičakova 11
UTORAK
    17:00-18:00
ČETVRTAK
    17:00-18:00
UTORAK
   18:00-19:00
ČETVRTAK
   18:00-19:00
Jozo Matišić
NOVI ZAGREB ISTOK SREDIŠĆE
I. Šibla 8
PONEDJELJAK
    12:30-13:30
SRIJEDA
    12:30-13:30
PONEDJELJAK
   13:30-14:30
SRIJEDA
   13:30-14:30
Jozo Matišić
NOVI ZAGREB ISTOK

TRAVNO

Ul.B.Magovca 63

PONEDJELJAK

9:00-10:00

10:00-11:00

ČETVRTAK

16:00-17:00

17:00-18:00

Irena Hećimović
NOVI ZAGREB ZAPAD KAJZERICA
IV. Podbrežje 5
PONEDJELJAK
    17:00-18:00
SRIJEDA
    16:00-17:00
PONEDJELJAK
    18:00-19:00
SRIJEDA
   17:00-18:00
Ivan Lukanović
NOVI ZAGREB ZAPAD SIGET
Radmanovačka 79
PONEDJELJAK
    8:30-9:30
SRIJEDA
    11:30-12:30
UTORAK i ČETVRTAK
   11:30-12:30;12:30-13:30
Zdenko Mićanović
NOVI ZAGREB ZAPAD HRVATSKI LESKOVAC
Trg Hrv. branitelja domovinskog rata 
UTORAK
   17:00-18:00
ČETVRTAK
   17:00-18:00
UTORAK
   18:00-19:00
ČETVRTAK
   18:00-19:00
Ivan Lukanović
PEŠČENICA ŽITNJAK IVANJA REKA
Marovska ul. 1a
UTORAK
   17:00-18:00
PETAK
   18:00-19:00
UTORAK
   18:00-19:00
PETAK
   19:00-20:00
trenutno nema programa
PEŠČENICA

BRUNO BUŠIĆ

Ul.A.Jakšića 29a

PONEDJELJAK

   19:00-20:00

 

ČETVRTAK

18:30-19:30

 

Jelena Rakić

Maja Dujić

PODSLJEME ŠESTINE
Šestinski trg 10
UTORAK
   17:00-18:00
PETAK
   17:00-18:00
PONEDJELJAK
   18:00-19:00
SRIJEDA
   19:00-20:00
Ingrid Kecerin Kasumagić
Vesna Pavičić
PODSUSED VRAPČE - CENTAR
Ilica 421
UTORAK
   08:00-09:00
ČETVRTAK
   08:00-09:00
UTORAK
   17:30-18:30
ČETVRTAK
   18:00-19:00
Boris Jerneić
SESVETE SESVETSKI KRALJEVEC
Dugoselska 35
PONEDJELJAK
   14:00-15:00
SRIJEDA
   14:00-15:00
UTORAK
   18:00-19:00
   19:00-20:00
ČETVRTAK
   18:00-19:00
   19:00-20:00
Tihomir Prusina
STENJEVEC STENJEVEC
Samoborska cesta 71/1
PONEDJELJAK
   16:00-17:00
   18:00-19:00
ČETVRTAK
   15:00 - 16:00
   16:00-17:00
PONEDJELJAK
   17:00-18:00
ČETVRTAK
   17:00-18:00

Ivan Krauze

Boris Jerneić


 

STENJEVEC ŠPANSKO - Sjever
Ivana Kukuljevića 1
PONEDJELJAK
   17:00-18:00
SRIJEDA
   16:00-17:00
PONEDJELJAK
   18:00-19:00
SRIJEDA
   17:00-18:00
Jozo Matišić
TREŠNJEVKA - JUG KNEŽIJA
Albaharijeva 2
PONEDJELJAK
   08:00-09:00
   09:00-10:00
SRIJEDA
   08:00-09:00
   09:00-10:00
UTORAK
   18:00-19:00
PETAK
   18:00-19:00
Marijeta  Čičković
Vlatka Županić
TREŠNJEVKA -  SJEVER PONGRAČEVO
Opatijski trg 10
UTORAK
   09:30-10:30
ČETVRTAK
   09:30-10:30
PONEDJELJAK
   17:15-18:15
ČETVRTAK
   17:30-18:30
Boris Jerneić
Vlatka Županić
TRNJE MARIN DRŽIĆ
Kruge 9
PONEDJELJAK
   09:00- 10:00
SRIJEDA
   09:00- 10:00
SRIJEDA
   20:30 - 21:30
PETAK
   19:00- 20:00
Nikola Dino  Badovinac
Ivan Lukanović
TREŠNJEVKA - JUG PREČKO
Prečko 2a
UTORAK
   17:00-18:00
ČETVRTAK
   17:00-18:00
UTORAK
   18:00-19:00
ČETVRTAK
   18:00-19:00
Marta Gospodarić

 

 

 

Raspored vježbanja možete preuzeti i na poveznici:  

SPORT ZA SVE U MS

 

 

 

Za eventualna pitanja i prijedloge kontaktirajte nas na telefon 01/643-1022  ili pošaljite e-mail na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.