Program sportske rekreacije po gradskim četvrtima u objektima mjesne samouprave od 19.09.2022.

Osnovna namjena programa "SPORT ZA SVE U MJESNOJ SAMOUPRAVI" je organiziranje sportske rekreacije u objektima mjesnih samouprava na području Gradskih četvrti - Mjesnih odbora u Gradu Zagrebu.

Program je pokrenut u ožujku 2005. godine i do danas ga kontinuirano provodimo, s time da se broj korisnika višestruko uvećao. Sada, u programu redovito vježba skoro 1500 građana, ali i dalje otvaramo nove lokacije i nove grupe, te promoviramo različite oblike vježbanja.

Program provodimo u svim Gradskim četvrtima, na lokacijama 28 Mjesnih samouprava, trenutno je formirano 52 grupe koje kontinuirano vježbaju 2 x tjedno .

U rad je uključeno 30 trenera sportske rekreacije, kineziologa.

Program omogućuje građanima Zagreba prostorno blisku i lako dostupnu , te stručno vođenu redovitu tjelovježbu; sve u cilju osmišljavanja stvaralačkog načina i stila života, poboljšanja tjelesnog i mentalnog zdravlja, realizacije ljudske potrebe za kretanjem, fizičkom aktivnošću i igrom, te uspješnijoj socijalnoj integraciji u dinamici visoko urbane sredine.

Program je osmišljen da aktivira gradske resurse:
prostorne mogućnosti u objektima mjesnih sanouprava
inovativne sadržaje SPORTA ZA SVE - ZAGREB
potencijale naših visokoobrazovnih strčnjaka kineziologa

Korisnici ovoga programa su mladež i srednja dob, radno aktivno stanovništvo ali i umirovljenici, kao i osobe s posebnim potrebama; koji aktivno sudjeluju u organiziranim oblicima sportske rekreacije najmanje dva puta tjedno. Provodimo različite oblike rekreativnog vježbanja, prilagođene pojedinim korisničkim skupinama zavisno o njihovim zdravstvenim ili tjelesnim mogućnostima.

GČ BREZOVICA
GČ ČRNOMEREC
GČ DONJA DUBRAVA
GČ GORNJA DUBRAVA
GČ MAKSIMIR
GČ MEDVEŠČAK
GČ NOVI ZAGREB - ISTOK
GČ NOVI ZAGREB - ZAPAD
GČ PEŠČENICA
GČ PODSLJEME
GČ PODSUSED - VRAPČE
GČ SESVETE
GČ STENJEVEC
GČ TREŠNJEVKA - JUG
GČ TREŠNJEVKA - SJEVER
GČ TRNJE

GRADSKA ČETVRT BREZOVICA

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO BREZOVICA

Adresa:

Umirovljenici:

Voditeljica:
Brezovička cesta 100

UTO-ČET 18:00-19:00

Vlatka Županić

GRADSKA ČETVRT ČRNOMEREC

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO KUSTOŠIJA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Zagrebačka 88

PON: 10:15-11:15, 11:15-12:15
SRI: 10:15-11:15, 11:15-12:15

PON: 17:00-18:00
SRI: 17:00-18:00

UMJESTO SELSKE Boris Jerneić i Ivan Krauze

MO BARTOL KAŠIĆ

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Trg Franje Tuđmana

UTO 10:00-11:00
ČET 10:00-11:00




Andrea Francetić

GRADSKA ČETVRT DONJA DUBRAVA

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO TRNAVA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Resnički put 1a

SRI: 10:00-11:00, 11:00-12:00
PET: 10:00-11:00, 11:00-12:00

PON: 18:30-19:30
PET: 18:00-19:00

Ludvik Leutar
Irena Požgaj

GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO KLAKA

Adresa:

Umirovljenici:



Mladež i srednja dob:

Voditeljica:
Zdenka Škreba 3

PON 09:00-10:00
ČET  09:00-10:00




Irena Franjković

MO DRAVSKA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:

Voditeljica:
Dravska ul. 4

UTO 19:00-20:00
ČET 18:00-20:00



Irena Franjković

GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO BUKOVAC

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Mogilska cesta 50

UTO: 16:00-17:00
ČET: 16:00-17:00

UTO: 17:00-18:00
ČET: 17:00-18:00

Nataša Lončar

MO DOBRI DOL

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Dobri Dol 49

UTO 10:00-11:00, 11:00-12:00
ČET 10:00-11:00, 11:00-12:00

UTO 19:00-20:00
ČET 18:00-19:00

Nataša Lončar

MO DOTRŠČINA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:

Voditeljica:
II.Jazbinski odvojak 6

PON 18.00-19:00
SRI 18:00-19:00



Pavica Zelić

Mala pozornica na ulazu u Maksimir

Adresa:

Umirovljenici:








Mladež i srednja dob:


Voditelj:
Mala pozornica na ulazu u Maksimir

PON 08:15-09:15
SRI 08:15-09:15
PET 08:15-09:15

DRUGI TJEDAN
PON 10:15-11:15
UTO 08:30-9:30
SRI 08:30-09:30




Ludvik Leutar

GRADSKA ČETVRT MEDVEŠČAK

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO AUGUST CESAREC

Adresa:

Umirovljenici:



Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Opatovina- betonsko igralište

PON 09:30-10:30
SRI 09:30-10:30
PET 09:30-10:30




Izidor Vuković

GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ISTOK

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO JAKUŠEVEC

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelj:
Gata 1

PON: 20:00-21:00
SRI: 20:00-21:00




Ludvik Leutar

MO ODRA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Odranska 82

UTO: 09:00-10:00
ČET: 09:00-10:00




Branka Biondić

MO TRAVNO

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Ul. B. Magovca 63

UTO: 9:00-10:00, 10:00-11:00
ČET: 9:00-10:00, 10:00-11:00




Irena Hećimović

GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ZAPAD

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO KAJZERICA

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
IV. Podbrežje 5

PON: 18:00-19:00
SRI: 16:00-17:00

PON: 19:00-20:00
SRI: 17:00-18:00

Ivan Lukanović

MO SIGET

Adresa:

Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Radmanovačka ulica 39

UTO 17:00 - 18:00
ČET 17:00 - 18:00

Valentina Novosel Kukolja

GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO BRUNO BUŠIĆ

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:

Voditelji:
Ul. A. Jakšića 29a

PON: 18:00-19:00
ČET: 18:00-19:00



Jelena Rakić

GRADSKA ČETVRT PODSLJEME

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO GRAČANI

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:

Voditelji:
Isce 15

UTO: 11:00-12:00
ČET: 11:00-12:00



Marta Gospodarić

GRADSKA ČETVRT PODSUSED - VRAPČE

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO GAJNICE

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Kerestinečke žrtve 31

PON: 07:45-08:45
SRI: 07:45-08:45

UTO: 18:00-19:00, 19:00-20:00
ČET: 18:00-19:00, 19:00-20:00

Boris Jerneić

MO GORNJE VRAPČE

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:

Voditelji:
Trg Stjepana Severa 1

PON: 09:00-10:00
SRI: 09:00-10:00



Boris Jerneić

MO VRAPČE-CENTAR

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Ilica 421

UTO: 07:45-08:45
ČET: 07:45-08:45

UTO: 17:00-18:00
ČET: 17:00-18:00

Boris Jerneić

GRADSKA ČETVRT SESVETE

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO NOVO BRESTJE

Adresa:

Umirovljenici:

Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Ul. Ljubičica 33



PON: 18:00-19:00
SRI: 18:00-19:00

Ivana Braja

MO SESVETSKI KRALJEVEC

Adresa:

Umirovljenici:



Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Dugoselska 35

PON: 09:00-10:00, 10:00-11:00
SRI: 09:00-10:00, 10:00-11:00
PET: 09:00-10:00 nordijsko

UTO: 18:30-19:30, 19:30-20:30
ČET: 18:30-19:30, 19:30-20:30

Damir Grgić

GRADSKA ČETVRT STENJEVEC

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO STENJEVEC

Adresa:

Umirovljenici:

Mladež i srednja dob:

Voditelji:
Samoborska cesta 71/1

PON I ČET: 16:00-17:00

PON I ČET: 17:00-18:00

Ivan Krauze u ponedjeljak
Boris Jerneić u četvrtak

MO ŠPANSKO SJEVER

Adresa:

Umirovljenici:


Voditeljica:
(ispred MO I.Kukuljevića 1)

UTO 16:00-17:00
ČET 16:00-17:00

Andrea Francetić

GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - JUG

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO KNEŽIJA

Adresa:

Umirovljenici:



Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Albaharijeva 2

PON: 08:30-09:30 unutra, 09:30-10:30 vani
SRI: 08:30-09:30 unutra, 09:30-10:30 vani
PET: 09:30-10:30 vani

UTO: 18:00-19:00
ČET: 18:00-19:00

Marijeta Čičković
Ivan Lukanović

MO PREČKO

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditeljica:
Prečko 2a

UTO: 17:00-18:00
ČET: 17:00-18:00

UTO: 18:00-19:00
ČET: 18:00-19:00

Marta Gospodarić

GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - SJEVER

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO PONGRAČEVO

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Opatijski trg 10

UTO: 09:00-10:00, 10:00-11:00
ČET: 09:00-10:00, 10:00-11:00

PON: 17:15-18:15
ČET: 17:30-18:30

Boris Jerneić
Viktorija Trninić

GRADSKA ČETVRT TRNJE

Više o ustrojstvu, povijesti i vijeću gradske četvrti na linku ZAGREB.HR

MO MARIN DRŽIĆ

Adresa:

Umirovljenici:


Mladež i srednja dob:


Voditelji:
Kruge 9

PON: 9:00-10:00 na SRC Trnje (na odbojkaškom terenu)
SRI: 9:00-10:00 na SRC Trnje (na odbojkaškom terenu)

SRI: 20:30-21:30
PET: 18:00-19:00

Ivan Krauze
Ivan Lukanović
homeenvelopeprinterphonecrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram