Video zapisi 3. i 4 kola RePLige 2017.

Snimke su obrađene i spremne za gledanje. Ovdje se možete pronaći i vidjeti što bi se dalo poprvaiti u Vašoj tehnici plivanja.

Za upload se zahvaljujemo Dinku Srkoču koji je ne sebično pomogao da ove snimke dođu do Vas. Hvala Dinko.

A sada:

3. kolo (Bazen Utrina):

Adrian Velčić vs. Goranka Pavlić

Alan Požgaj vs. Luka Požgaj

Lucija Roca vs. Simona Velčić

Ana Knežević vs. Vladimir Ilčić

Zdravko Kolarić vs. Željko Kosovel

Boris Igrec vs. Maja Vidović

Željko Čavlek vs. Renato Richter

Dalibor Lončarić vs. Hrvoje Starčević

Zorana Bujas Petković

Davor Šutić vs. Melita Bogatec Milivojević

Zrinka Srkoč vs. Vanesa Demut

Dinko Srkoč vs. Sanja Demut

Luka Biondić vs. Renato Richter

Lidija Tomljenović vs. Nada Fio

Mario Vukšić vs. Mladen Čižić

Dražen Vassung vs. Bruno Škacan

Goran Marović vs. Višnja Petković

Ivo Petković vs. Jasmin Dizdarević

Dražen Vassung vs. Mirela Vassung

Marko Kelnerić vs. Renato Richter

Matija Sorić vs. Marko Maletić

Nada Nagy

Nino Preložnjak vs. Viktorija Ivić

Ranko Defrančeski vs. Željko Čavlek

Sanja Demut vs. Dinko Srkoč

Team AD - Alan and Dinko

Ivo Sabioncello vs. Matej Knežević

Tomislav Pisarić

Vesna Jakšić vs. Željko Pavlin

Jasmin Dizdarević vs. Mladen Čižić

Krešo Katić vs. Borko Prvan

Krešo Štark

 

4. kolo (Bazenski kompleks Svetice)

Krešo Štark vs. Dinko Srkoč (1080)

Branka Divčić vs. Ana Knežević (480)

Stanislav Bergant vk. vs. Mladen Čižić vk. (480)

Zenon Pavić vs. Lidija Tomljenović (480)

Davor Šutić vs. Danijel Raković (480)

Zrinka Srkoč vs. Mario Vukšić (480)

Dinko Srkoč vk vs. Mirja Pavić (480)

Dražen Vassung vs. Mirela Malović Vassung (1080)

Zrinka Srkoč vk vs. Dinko Srkoč vk (480)

Tea Faber vs. Jelena Kudelić (480)

Tomislav Ivrlač (1080)

Marko Kelnerić vs. Božo Lukin (480)

Matea Pintar vs. Boris Igrec vk (480)

Melita Faber vs. Goranka Pavlić (480)

Mihael Presečan vs. Želimir Kukolja (480)

Miran Hrdjok vs. Predrag Šarec (480)

Predrag Šarec vk vs. Bruno Škacan (480)

Renato Marjančević vs. Jasmina Arslanović (1080)

Viktor Šarić vs. Nino Preložnjak (480)

Višnja Petković vs. Tomislav Pisarić (480)

Dražen Vassung (1080)

Vladimir Ilčić vs. Mirja Pavić (1080)

Roman Richter vs. Renato Richter (480)

Stanislav Bergant vs. Mladen Čižić (1080)

Zdravko Kolarić vs. Željko Kosovel (480)

Željko Pavlin vs. Vesna Jaksić (480)

Goran Marović vs. Rubes Levada (480)

Ivo Sabioncello vs. Boris Igrec (1080)

Lucija Kozjak vs. Filip Kozjak (480)

Maja Vidović zg vs. Tomislav Puhmajer (480)

Jasmin Dizdarević vs. Jelena Kudelić vk

Darko Kuzle vs. Tereza Vuković Butorac

Davor Kukolja vs. Siniša Čubrić

 

Iduće kolo trebalo bi se održati u nedjelju 22.01.2017. na ZP Mladosti.