Aktualno

Program obilježavanja Svjetskog dana sporta 2015. - Trnje

Na ŠRC Trnju održati će se centralna priredba obilježavanja 23. Svjetskog dana sporta. Svi su pozvani.

Program aktivnosti

8 -12 Redovno Tjelesno Vježbanje za umirovljenike

- otvoreni program za sve zainteresirane prema rasporedu

9 -16 Tenis turnir

- turnir klubova i teniskih škola

10 -11 Dječji vrtić "Iskrica"

- prigodni program aktivnosti djece predškolske dobi

10-16 Razna natjecanja učenika O.Š. Marin Držić

- mali nogomet, stolni tenis, odbojka, graničar, igre bez granica

10-15 Omladinski turnir u malom nogometu

- učenici srednjih škola

 

Turniri-natjecanja-igraonice:

16-19 Turnir u malom nogometu

- mlađe dobne kategorije

16-22 Redovni program na teniskim terenima
16-19 Poligon

- 10-tak različitih sportskih aktivnosti (sudjeluju članovi društava sportske rekreacije Grada Zagreba i polaznici redovnog tjelesnog vježbanja u gradskim četvrtima, te gosti na Centru)

16-19 Mini odbojka

- turnir osnovnih škola: O.Š. Stenjevec, O.Š. M.Lovraka, O.Š. I.G.Kovačića, O.Š. M. Držića, O.Š. B. Kašića, O.Š. Bana J. Jelačića, O.Š. A. Stepinca

17-18 Dječji vrtić Iskrica

- tenis igraonica

17-19 Trnjanski boćari

- turnir

17-19 Street ball klub Mladi sineki

- turnir u haklu (košarka)

Prezentacije

16:30-19 "Navike promijeni i zdravlje pokreni"

- Nastavni zavod za javno zdravstvo "Dr Andrija Štampar" i Zagrebački savez sportske rekreacije "Sport za sve"

- promocija letka i prezentacija raznih aktivnosti

- mjerenje krvnog tlaka

- mjerenje šećera u krvi

- mjerenje oštrine vida

- mjerenje očnog tlaka beskontaktnim tonometrom

- zaprimanje prijava za preventivne preglede za rekreativne sportaše

09-20 Forever living

- prezentacija i degustacija proizvoda, animacija i nagradna igra

12-20 Sporticool

- promoviranje i prezentacija opreme za vježbanje

15-20 Kineta

- prezentacija rekvizita za vježbanje

16-16:30 Nordijsko hodanje by Vlatka Županić

- osnovni prikaz različitih tehnika nordijskog hodanja

16:30-17 Zumba by Snježana Panjkreta

- demonstracija zumbe

17-19 DŠR Mali sportaši

- prezentacija i nastup

17-19 Sportska akademija "S 10"

- prezentacija i nastup

17-19 Karate Klub Lotos, Nambudo klub Sunce, Klub "1. Hrvatski kečeri

- nastup

17-19 ¨SPORTME¨

- prezentacija sustava za rezervaciju terena

17-19 HEAD

- prezentacija opreme

17-19 DŠR TRNJE

- prezentacija programa i aktivnosti Društva

17-19 2. Festival redovnog tjelesnog vježbanja

19-19:15 Prezentacije novih programa vježbanja

19:15 Zajedničko vježbanje i "Milenijska" fotografija

 

2. Festival redovnog tjelesnog vježbanja (natjecanje Društava i gradskih četvrti u programima rtv-a)

Okvirna satnica prijavljenih ekipa:,

A) Korektivna gimnastika/Pilates

17:00 "KOMADI" (DSR Črnomerec) – Jelena Butigan
17:06 "LEPTIRIĆI" (DŠR Trnje) – Maja Vukelja
17:12 "TRNJANSKE KRIJESNICE" (Trnje) – Vlatka Županić
17:18 "UNION" (Brezovica) – Irena Franjković
17:24 "ZAGREPČANKE" (Vrapče centar i Pongračevo) – Boris Jerneić
17:30 "ZDRAVO" (DŠR Zdravo/ MS Siget) – Zdenko Mićanović/ Tomislav Mataić
17:36 "LASTE" (KLAKA) – Irena Franjković
17:42 "TRES TRES TREŠNJICE" (Pongračevo) – Vlatka Županić
17:48 "MEDEK" (DŠR Medveščak) – Snježana Beri

 

B) Aerobik/Zumba/Ples/Dance fitness (35+ godina)

17:54 "RUŽICE" (DŠR Trnje) – Maja Vukelja
18:00 "PLESNA GRUPA DAVORKO" (DŠR Trnje) – Davorko Čekulić
18:06 "SPORT LILI" (Bartol Kašić-Črnomerec) – Vesna Pavičić
18:12 "HAPPY" (DŠR Zdravo/MS SIget) – Zdenko Mićanović/Tomislav Mataić
18:18 "LA KICK" (Dravska) – Irena Franjković

 

C) Aerobik/Zumba/Ples/Dance fitness (do 35 godina)

18:24 "DENSERICE" (DŠR Trnje) – Maja Vukelja

 

D) Pokazni programi van konkurencije (funkcionalni programi i slično)

18:30 "MAKSIMIRKE" (DŠR Maksimir), program "RAMENI POJAS" – Pavica Zelić
18:36 "DOBRI DOL" (Maksimir-Dobri dol) – Pavica Zelić
18:42 "RIO FITNESS" – Victoria Kozubova
18:48 "TWERK DANCE" – Polina Golubeva

 

Print verzija Programa 23. Svjetskog dana spora